FEST 22 ze Stoprocent Architekci

Zapraszamy na spotkanie z architektami Magdaleną Morelewską i Przemysławem Kaczkowskim, we wtorek 29 listopada 2016 o godzinie 19.00, Aula KS-2 Wydziału Budownictwa i Architektury PO ul. Katowicka 48. Spotkanie sponsoruje firma BAUMIT.

Plakat: fest 22

STOPROCENT Architekci s.c. czyli Magdalena Morelewska (ur. 1981) i Przemek Kaczkowski (ur. 1977) to młoda warszawska pracownia. Jej twórcy doświadczenie zdobywali w renomowanych polskich i zagranicznych biurach w pracy nad dużymi obiektami, takimi jak lotnisko Chopina w Warszawie, stadion Cracovii czy stadion miejski w Lublinie. Od 2012 roku prowadzą własną działalność. Są projektantami między innymi Domu bez Schodów, wnętrz Executive Lounge na lotnisku Chopina, nadbudowy trybuny I na torze wyścigów konnych Służewiec, koncepcji nowego centrum Helu oraz wielu domów jednorodzinnych.
STOPROCENT architekci są również laureatami konkursów architektonicznych:
- III nagroda w konkursie na projekt szkoły podstawowej w Siechnicach koło Wrocławia,
- I nagroda w konkursie na budynek wielorodzinny z usługami przy al. Jana Pawła 34 w Warszawie,
- nagroda FUTUWAWA „Patrz na Plac” za projekt hotelu dla kwiatów BAZA OAZA na placu Defilad w Warszawie,
- I wyróżnienie w konkursie na Zespół mostów pieszo rowerowych w Augustowie
- III nagroda w konkursie Piękny Wrocław 2013 za Dom bez Schodów
- TOP BUILDER 2013 za Dom bez Schodów.

www.stoprocentarchitekci.pl

Sponsor spotkania - firma BAUMIT